Witaj na stronie NETRob.pl

 

Promocje

G-Data AntiVirus 2015 2PC 2 Lata

cena: 130,00


 

Oferujemy nowe komputery, podzespoły oraz peryferia komputerowe. Modernizujemy i rozbudowywujemy zaawansowany wiekowo sprzęt komputerowy.

Tworzenie stron internetowych

Tworzymy i pozycjonujemy strony WWW, które są najlepszą wizytówką każdej firmy. Pomagamy w doborze domeny,  a także zapewniamy miejsce na serwerach WWW.

Współpraca    

Współpracujemy z biurem rachunkowym "LICZYDŁO Elżbieta Rudnicka" oferującym usługi z zakresu: księgowości, administracji kadr, naliczania płac i ZUS, nadzoru księgowego. 

Współpracujemy z jedną z największych firm w Piotrkowie Tryb. oferującą sprzęt ksero i materiały eksploatacyjne markowych firm z pełną obsługą serwisową.

Współpracujemy z firmą oferującą projektowanie oraz wykonanie instalacji elektrycznych, co pozwala nam na kompleksową obsługę klienta przy budowie lub rozbudowie sieci komputerowych.     

Szkolenia komputerowe

Przygotowywujemy do zdania egzaminów ECDL, prowadzimy szkolenia z podstaw komputera oraz z obsługi programów magazynowych (Subiekt GT, FakturaNt, Symfonia)
 

Usługi informatyczne

Projektujemy, budujemy i konfigurujemy firmowe oraz domowe sieci komputerowe, w technologii przewodowej, a także bezprzewodowej. Wdrażamy oprogramowanie w systemach Windows i Linuks.
 
Serwis

Zapewniamy kompleksową opieką informatyczną dla firm oraz klientów indywidualnych. Diagnozujemy, naprawiamy i konserwujemy sprzęt komputerowy oraz oprogramownie, usuwamy wirusy, odzyskujemy dane. Po naprawie pomagamy jak uniknąć problemów w przyszłości.

Oprogramowanie antywirusowe G-Data

Jesteśmy partnerem handlowym firmy produkującej oprogramowanie antywirusowe G-Data oferującej jedno z najprężniej rozwijających się oprogramowań antywirusowych, aktualnie dostępne w naszej ofercie.